Проєкт з “National Defence Hackathon”

Участь команди в розробці комплексних програмних рішень в рамках Українського Оборонного Гакатону 2022. Друге місце за результатами роботи.

Це був найбільший за кількістю учасників захід, який до цього проводився в Україні. Загалом у Національному оборонному гакатоні 2022 взяли участь майже 500 осіб. Безпосередньо змагалися майже 300 учасників — 41 команда. На виставці технічних рішень було проставлено 17 відібраних проєктів. Близько 200 фахівців взяли участь у панельних дискусіях, які проводилися у рамках гакатону.

Переможцями стали:

Технічний напрямок

Приватний:

1. Valkyrie

2. Griselda

3. УН

Державний

1. c.o.p.

2. ДДК ДССЗЗІ

3. CodeDefenders

ІПСО напрямок

1. LIFPSO2.

2. команди: Follow white rabbit i Pegasus

За словами засновника Cyber Unit Technologies, технологічного партнера гакатону Єгора Аушева, серед головних завдань гакатону було, зокрема, ще більше консолідувати кібер- та IT-спільноту нашої держави, об’єднати фахівців приватного та державного секторів задля перемоги над агресором. І цієї цілі вдалося досягнути. На цьогорічному Національному оборонному гакатоні спеціалісти різних напрямків домовилися створити своєрідні хаби для кращої взаємодії.

Зокрема, про створення ХАБу повідомили фахівці напрямку протидії дезінформації, щоб у режимі реального часу обмінюватися інформацією та ще ефективніше протидіяти гібридній агресії ворога в інформаційному просторі.

Організаторів та виконавців оборонного гакатону було нагороджено за наказом Міністра оборони України відзнакою від Міністерства оборони — медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Генеральний штаб ЗСУ