Про нас

команда досвідчених програмістів, військових ветеранів та волонтерів, які об’єдналися навколо розробки унікальної системи.
39 тис.
Груп цілей / місяць
24/7
Позмінна обробка
4
Ступені перевірки
вхідної інформації
28 сек.
часу від появи інформації,
до позначки на
планшеті з системою

Наша візія - об’єднати
Наша місія - перемога

Команда Griselda складалась з 5-х чоловік, що працювала над проєктом з початку війни в режимі 24/7. На сьогоднішній день ми розрослись до сотень людей.
Це - програмісти (з експертизою створення застосунку “Броня”/”Armor”).
Це - десятки військових експертів та спеціалістів з самих різних галузей (кандидати наук, директори, соціологи, scrum менеджери провідних компаній світу).
Продукт Griselda спеціалізується на швидкісній та якісній обробці великих потоків даних, безпечному їх зберіганню, автоматизації процесів внесення та передачі. До опрацювання інформації залучені модулі автоматичного аналізу та нейронні мережі. 

За якість інформації відповідають 4 ступені перевірки. Чого нас навчила робота в великих корпораціях — так це обов’язкове QA (quality assurance) на кожному етапі перевірки, а також принцип “мене стосується все”.
Ми знаємо, що у кінцевого споживача дуже обмежений час, щоб обдумати та проаналізувати інформацію. Тому ми маємо аналізувати все під ключ. Це величезна відповідальність команди, і усі це усвідомлюють.

Після всіх етапів внесення, обробки та перевірки даних, готова інформація передається військовим багатьма способами, які залежать лише від зручності споживання інформації. Налаштована автоматична передача даних в застосунки: Дельта, Кропива, Броня (Armor), ГісАрта та інші.

Модулі автоматичної розшифровки радіоповідомлень, боти-скраппери, модулі миттєвого перегляду обраного шару з обмеженням кількості пристроїв — це лише деякі короткі особливості системи.

Система Griselda розвивається шаленими темпами, кожні два тижні закривається новий спрінт з релізом корисного функціоналу.
Команда Griselda складається з волонтерів, мобілізованих військових, ветеранів, військово залучених осіб, соціологів, програмістів та військових експертів. Команда веде активні консультації з відповідними підрозділами ССО, ЗСУ, СБУ, Центром інновацій при МО та іншими установами, що допомагають стратегічно визначати пріоритети розвитку продуктів та отримувати зворотній зв'язок задля спільної перемоги.

Жодних даних щодо позицій ЗСУ в системі немає, не було і не буде.