Інфографіка річного звіту проєкту "Griselda" 2023

Кількісні та якісні показники проєкту за 2023 рік. Військово цінна інформація відсутня, звіт відображає лише якісний характер проробленої роботи.

За 2023 рік було оброблено та створено майже у два рази більше груп цілей. Даних стає більше, також значно покращився функціонал автоматизації обробки даних. Розширився перелік партнерів-отримувачів даних, виведено на новий рівень взаємодію з поточними партнерами з точки зору безпеки та якісних показників даних.

За 2023 рік система Griselda зекономила до 75% часу на обробці інформації завдяки модулям семантичної автоматизації процесу. Це означає, що людський та експертний ресурс операторів та військових не витрачався на інформацію, що була застарілою, продубльованою або не несла оперативної цінності. Таким чином, саме оперативно важлива інформація оброблялася негайно та миттєво передавалася користувачам та партнерам.

Ця статистика відображає лише невеликий % інформації по системі та даних в ній, про які можна розповісти. Військово цінна аналітика по результатам роботи системи за 2023 рік передається напряму партнерам та структурам внутрішніми каналами.

Серед усіх показників 2023 року, найбільше уваги команда Griselda приділяла напрямку Research and Development. Це допомогло створювати інтелектуальні рішення в напрямку defense-tech, які необхідні країні тут і зараз.