Інфографіка річного звіту проєкту "Griselda" 2022

Кількісні та якісні показники проєкту за 2022 рік. Військово цінна інформація відсутня, звіт відображає лише якісний характер проробленої роботи.

За 10 місяців існування системи, середньомісячний приріст в кількості переданих цілей сягає 125%. Найбільша кількість оброблених та переданих цілей за 24 години - 1 354.

Серед великої кількості потоків повідомлень, близько 6-9% конвертуються в ціль. Деяка інформація слугує як додаткове джерело перевірки та підвищення ступеню достовірності, інша частина відсіюється, спрацьовує чорний список тощо.

Цей графік відображає % згадувань тієї чи іншої групи цілі. Не загальна кількість самих цілей на театрі бойових дій, а яка категорія найчастіше згадувалась серед усіх оброблених повідомлень.

Які слова стосовно ОС ворога згадувались найчастіше в повідомленнях.

В якому контексті особовий склад ворога був згаданий частіше. Наприклад, якщо кавказці згадувались в більшості випадках як загальна інформація про "наявні заградильні загони", то це в контексті загальних повідомлень. Якщо в повідомленнях частіше присутнє конкретне місце дислокації, то це в контексті ворожої цілі, наприклад "особовий склад".

Завдяки великій інтенсивності роботи та загальній вмотивованості команд розробників, було розроблено 4 модуля, що вже виконують покладену на них роботу. Загальний досягнутий ступінь автоматизації системи Griselda складає близько 32%.