Проєкт з “Deep State UA”

Двостороння співпраця з Deep State UA щодо обміну даними ситуаційної обізнаності

Співпраця з Deep State UA щодо взаємного обміну даними задля точнішої та оперативнішої роботи обох сторін. Зі сторони Deep State UA система Griselda отримує військову версію оперативних даних стосовно ліній розмежування (більш точну, без затримки).

Ці дані допомагають операторам системи точніше відстежувати підозрілу/покинуту техніку на деокупованих територіях, виокремлювати сумнівну інформацію, а також допомагає військовим мати загальну обізнаність про місцевість разом з пропрацьованими/деокупованими територіями.

Зі свого боку Deep State UA отримує дані, завдяки яким може більш точно описувати лінію розмежування фронту в цивільній версії своєї мапи.

Також спільним проєктом є окремий шар цивільної обізнаності - "Pathogen". Цей шар містить розмиту візуалізацію концентрацій ворога, яку обробляє нейронна мережа системи Griselda для розуміння масштабів окупації. Джерелами НЕ виступають оперативні розвіддані, усі потоки інформації викривлені та видозмінені ще на етапі кластеризації та не несуть військової цінності.

Шар складається з двох елементів, які розроблялися під натхненням природних фізіологічних процесів в організмі - запалення та рубці. Запалення відображає місце активної маніфестації патогену, в той час як рубці - це явище, яке залишає після себе хвороба протягом деякого часу.

Як і по іншим шарам, що відображені на мапі Deep State UA, по Патогену йшли багатомісячні консультації зі спеціалістами різних сфер для сприяння принципам:- не зашкодити планам ЗСУ;- неможливості визначення по шару точних позицій/типу та кількості загрози;- сприяння передачі даних про ворога через офіційні канали/чати/боти

Команда Griselda та Deep State UA складається з волонтерів, відмобілізованих військових, ветеранів, військово залучених осіб, соціологів, програмістів та військових експертів — які активно ведуть консультації з відповідними підрозділами ССО, ЗСУ, СБУ, ГУР, Центром інновацій при МО та іншими установами, що допомагають стратегічно визначати пріоритети розвитку продуктів за для спільної перемоги.

Жодних даних щодо позицій ЗСУ в системі немає, не було і не буде.